1

Beata Grodecka

DYREKTOR SZKOŁY

edukacja wczesnoszkolna, zarządzanie oświatą, technologie informacyjne

2

Agnieszka Kowalska

wicedyrektor szkoły

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, dziennikarstwo, logopedia

3

Bożena Łyczko

wicedyrektor szkoły

plastyka, oligofrenopedagogika

4

Beata Bachórz

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

5

Beata Bajek

język angielski, zarządzanie oświatą

6

Tomasz Bąk

wychowanie fizyczne

6

Katarzyna Bawor

matematyka

7

Małgorzata Bazan

matematyka, chemia, terapia pedagogiczna

8

Anetta Błyskal – Wiater

kształcenie zintegrowane, logopedia, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna

9

Paulina Bonar

edukacja wczesnoszkolna

10

Marta Borycka

przyroda, edukacja wczesnoszkolna

12

Cecylia Buczko

język polski, certyfikat FCE z języka angielskiego, bibliotekoznawstwo, historia, wiedza o społeczeństwie

13

Adrianna Capłap

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, fizyka techniczna

14

Magdalena Chmura

spektrum autyzmu – diagnoza, terapia i edukacja, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika-edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, surdopedagogika

15

Katarzyna Chochulska

język angielski, egzaminator OKE

16

ks. Wojciech Chrostowski

religia

17

Małgorzata Czech

historia, bibliotekarstwo, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, diagnoza i terapia pedagogiczna

18

Agnieszka Czyrek

wychowanie fizyczne

19

Magdalena Dudek

języka angielski, język rosyjski

20

Monika Danko

wychowanie fizyczne, instruktor pływania, instruktor koszykówki

21

Beata Dyrda – Guzior

pedagog szkolny, terapia pedagogiczna, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

22

s. Barbara Fila

religia

23

Ewa Furgała

język polski, terapia pedagogiczna

24

Małgorzata Furman

język polski, język angielski

25

Katarzyna Gancarz

matematyka, informatyka, terapia pedagogiczna, egzaminator OKE

26

Agnieszka Gorycka

język polski, egzaminator OKE, terapia pedagogiczna

27

Katarzyna Grabiec – Szamraj

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

28

Natalia Granat

edukacja wczesnoszkolna

29

Adam Gut

wychowanie fizyczne

30

Justyna Haligowska

język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

31

Agnieszka Janik

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

32

Bogdan Jeż

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, instruktor piłki nożnej, instruktor pływania

33

Anna Jurek

edukacja wczesnoszkolna

34

Tomasz Kaczyński

wychowanie fizyczne

35

Bożena Kluz

język angielski, język rosyjski

36

Aneta Kłeczek

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

37

Patrycja Knutel

zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, oligofrenopedagogika-edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, tyflopedagogika

38

Halina Kotula

plastyka, informatyka, technika

39

Adrianna Kruk

język niemiecki, pedagogika lecznicza, egzaminator OKE

40

Justyna Kubas

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

41

Irmina Kuc

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

42

Anna Kuceł

matematyka, informatyka, egzaminator OKE

43

Marek Kwas

informatyka, technika

44

Beata Lenart

przyroda, edukacja wczesnoszkolna, egzaminator OKE

45

Anna Lenart – Kulig

informatyka, technika, programowanie

46

Aneta Litwin

pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem, zespołem Aspergera

47

Joanna Łach

język niemiecki, logopedia, egzaminator OKE

48

ks. Marek Łączkowski

religia

49

Anna Łącka

historia, wiedza o społeczeństwie

50

Ewa Łyczko

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

51

Agnieszka Magierska

pedagog szkolny

52

Sabina Malik

język angielski, edukacja wczesnoszkolna, egzaminator OKE

53

Ewa Migut

matematyka, informatyka

54

Bogusław Mularski

wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

55

ks. Michał Mycek

religia

56

Katarzyna Myśliwiec

biologia, przyroda, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera

57

s. Wanda Niebrzydowska

religia

58

Teresa Nowicka

edukacja wczesnoszkolna, język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

59

Lidia Nowosiadły

biologia, przyroda, edukacja wczesnoszkolna

60

Anna Orchowska

język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna, język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, wczesne wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem i Zespołem Aspergera

61

Małgorzata Osiniak

edukacja wczesnoszkolna

62

Agnieszka Pado

język angielski

63

Natalia Pado

biologia, przyroda

64

Michał Padwiński

wychowanie fizyczne, instruktor pływania, instruktor piłki siatkowej

65

Agnieszka Piersiak

przyroda, biologia

66

Edyta Pożarycka

język niemiecki, historia, wiedza o społeczeństwie

67

Małgorzata Reguła

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, przyroda, bibliotekoznawstwo, egzaminator OKE

68

Marek Rokita

wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną, wychowanie do życia w rodzinie, zarządzanie oświatą, instruktor pływania, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor piłki siatkowej

69

Maciej Rusin

wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną, wczesne wspomaganie rozwoju oraz edukacja dziecka i ucznia z autyzmem i Zespołem Aspergera

70

Renata Rusin

język polski

71

Hanna Rzeszutek

muzyka, język angielski

72

Ewa Skop

informatyka, technika, fizyka, egzaminator OKE

73

Barbara Słotarska

historia, plastyka, muzyka, rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu

74

Katarzyna Sobek

język polski, bibliotekoznawstwo, egzaminator OKE

75

Anna Superson

kierownik świetlicy szkolnej, doradztwo zawodowe, wspomaganie rozwoju oraz edukacja ucznia z autyzmem i zespołem Aspergera, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

76

Barbara Szafran

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

77

Elżbieta Szajna

edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

78

Agnieszka Szopińska

język polski, edukacja wczesnoszkolna, edukacja przedszkolna, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika, surdopedagogika

79

Sylwia Szponar–Haligowska

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, instruktor pływania, edukacja wczesnoszkolna

80

Justyna Śliwińska

język angielski, informatyka

81

Anna Terpin

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, terapeuta integracji sensorycznej

82

Anna Tuszyńska

edukacja wczesnoszkolna

82

Barbara Winiarska

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

83

Anna Żelazo

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna