WYWIADÓWKI

Wywiadówki odbywać się będą o godz.:

  • 16.30 (dla rodziców uczniów klas I – III),
  • 17.15 (dla rodziców uczniów klas IV – VI),
  • 18.00 (dla rodziców uczniów klas VII – VIII).

 

Harmonogram indywidualnych* konsultacji nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim:

 

*Konsultacje indywidualne odbywają się co tydzień, za wyjątkiem tygodni, w których wypada pierwszy wtorek miesiąca. W tych tygodniach nie ma indywidualnych konsultacji, odbywają się konsultacje zbiorowe (w pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00).

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

Termin konsultacji

(dzień, godzina)

Numer sali lekcyjnej

1

Grodecka Beata

Wtorek 8.00-9.00

Gabinet dyrektora budynek B

2

Kowalska Agnieszka

Wtorek 13.15-14.15

Gabinet wicedyrektora budynek A

3

Łyczko Bożena

Środa 13.00-14.00

Gabinet wicedyrektora budynek B

4

Bachórz Beata

Poniedziałek 13.00-14.00

1C

5

Bawor Katarzyna

Poniedziałek 7.00-7.20

Wtorek 6.50-7.30

105A

105A

6

Bajek Beata

Poniedziałek 14.00-15.00

202B

7

Bąk Tomasz

Poniedziałek 13.30-14.00

Środa 15.10-15.40

5B

8

Bazan Małgorzata

Czwartek 15.00-15.30

Wtorek 7.00-7.30

106B

106B

9

Błyskal – Wiater Anetta

Środa 10.10-10.40

Wtorek 10.10-10.40

Pokój nauczycielski budynek A

10

Bonar Paulina

Wtorek 7.00-7.30

Środa 7.00-7.30

7A

7A

11

Borycka Marta

Środa 12.55-13.55

101A

12

Capłap Adrianna

Środa 15.50-16.20

Piątek 14.00-14.30

1C

1C

13

Chmura Magdalena

Środa 10.30-11.00

Czwartek 10.30-11.00

205A

205A

14

Chochulska Katarzyna

Środa 15.00-15.30

Piatek14.00-14.30

Pokój nauczycielski budynek B

15

Czech Małgorzata

Środa 6.30-7.30

205B

16

Czyrek Agnieszka

Środa 6.40-7.00

Piątek 6.40-7.20

Pokój nauczycielski hala sportowa

17

Chrostowski Wojciech

Środa 11.50 -12.20

Piątek 15.00 -15.30

Pokój nauczycielski budynek B

18

Danko Monika

Worek 7.00-7.30

Środa 7.00-7.30

6A

6A

19

Dudek Magdalena

Wtorek 7.00-7.30

Piątek 7.00-7.30

Pokój nauczycielski budynek A

20

Dyrda – Guzior Beata

Poniedziałek 9.00-10.00

2C

21

Furgała Ewa

Poniedziałek 7.00-7.30

 

Wtorek 7.00-7.30

Pokój nauczycielski budynek B

Pokój nauczycielski budynek A

22

Furman Małgorzata

Środa 7.00-7.30

Poniedziałek 7.00-7.30

4B

4B

23

Fila Barbara

Wtorek 12.15-12.45

Środa 12.15-12.45

Pokój nauczycielski budynek A

24

Gancarz Katarzyna

Środa 6.30-7.30

104B

25

Gorycka Agnieszka

Środa 14.55-15.25

Czwartek 7.00-7.30

6B

26

Grabiec–Szamraj Katarzyna

Poniedziałek 7.00-7.30

Środa 7.00-7.30

4B

4B

27

Granat Natalia

Wtorek 7.00-7.30

Czwartek 7.00-7.30

103A

103A

28

Gut Adam

Środa 15.50-16.20

Czwartek 14.00-14.30

1C

3C

29

Haligowska Justyna

Czwartek 12.55-13.55

102B

30

Janik Agnieszka

Wtorek 7.00 – 7.30

Środa 7.00-7.30

8A

8A

31

Jeż Bogdan

Środa 6.30-7.30

Pokój nauczycielski hala sportowa

32

Jurek Anna

Piątek 7.00-7.30

           11.00-11.30

107A

Pokój nauczycielski budynek A

33

Kaczyński Tomasz

Wtorek 15.00-15.30

Czwartek 14.30-15.00

Pokój nauczycielski hala sportowa

34

Kotula Halina

Poniedziałek 14.00-15.00

204A

35

Kluz Bożena

Wtorek 7.00-7.30

Środa – 15.00-15.30

201A

201A

36

Kłeczek Aneta

Środa 15.00-16.00

6A

37

Kruk Adrianna

Wtorek 14.00-15.00

203B

38

Kubas Justyna

Czwartek 7.00 - 7.30

Piątek 7.00 - 7.30

205A

39

Kuc Irmina

Wtorek 14.55-15.25

Czwartek 14.55-15.25

4A

4A

40

Kuceł Anna

Piątek 13.00-14.00

105B

41

Kwas Marek

Wtorek 14.00-15.00

103B

42

Lenart – Kulig Anna

Wtorek 14.00-15.00

202A

43

Litwin Aneta

Piątek 7.00-7.30

           11.55-12.25

5B

1C

44

Łach Joanna

Wtorek 14.30-15.30

202B

45

Łącka Anna

Poniedziałek 6.30-7.30

205B

46

Łączkowski Marek

Poniedziałek 12.10-13.10

6A

47

Łyczko Ewa

Piątek 14.10-15.10

205A

48

Magierska Agnieszka

Wtorek 8.00-9.00

2C  

49

Malik Sabina

Środa 14.10-15.10

204B

50

Migut Ewa

Poniedziałęk 7.00-7.30

Środa 6.50-7.20

106A

106A

51

Mularski Bogusław

Poniedziałek 7.00-7.30

Czwartek 7.00-7.30

Pokój nauczycielski hala sportowa

52

Mycek Michał

Piątek 13.00-14.00

Pokój nauczycielski budynek B

53

Myśliwiec Katarzyna

Piątek 10.00-11.00

6C

54

Niebrzydowska Wanda

Czwartek 14.00-15.00

109A

55

Nowicka Teresa

Poniedziałek 9.30-10.00

Czwartek 9.30-10.00

pokój nauczycielski budynek A

56

Nowosiadły Lidia

Poniedziałek 14.55-15.25

Wtorek 14.55-15.25

3A

57

Osiniak Małgorzata

Środa 10.00-11.00

pokój nauczycielski budynek A

58

Pado Agnieszka

Środa 14.10-15.10

112A

59

Pado Natalia

Poniedziałek 13.30-14.30

206B

60

Padwiński Michał

Poniedziałęk 13.00-14.00

Pokój nauczycielski hala sportowa

61

Piersiak Agnieszka

Poniedziałek 6.30-7.30

Sala 203B

62

Pożarycka Edyta

Poniedziałek 7.00-7.30

Piątek 7.00-7.30

Pokój nauczycielski budynek B

63

Rokita Marek

Piątek 13.00-14.00

03B

64

Rusin Maciej

Środa 13.00-14.00

Pokój nauczycielski hala sportowa

65

Rusin Renata

Środa 14.00-15.00

203A

66

Rzeszutek Hanna

Czwartek 7.00-7.30

Piątek 15.00-15.30

Pokój nauczycielski budynek B

67

Skop Ewa

Poniedziałek 14.05 – 15.05

102B

68

Słotarska Barbara

Poniedziałek 14.30-15.30

Kantorek obok Sali 206B

69

Sobek Katarzyna

Czwartek 14.30-15.00

Piątek 14.00-14.30

Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna

70

Stankiewicz Katarzyna

Wtorek 7.30-8.00

Czwartek7.30-8.00

Gabinet psychologa

102A

71

Superson Anna

Czwartek 12.55-13.55

1C

72

Śliwińska Justyna

Poniedziałek 14.00-15.00

202A

73

Szajna Elżbieta

Poniedziałek – 7.00-7.30

Środa – 7.00-7.30

3A

74

Szopińska Agnieszka

Poniedziałek 13.00-14.00

Pokój nauczycielski budynek B

75

Szponar – Haligowska Sylwia

Środa 6.30-7.30

6A

76

Terpin Anna

Wtorek 7.00-7.30

Środa 7.00-7.30

108A

108A

77

Winiarska Barbara

Czwartek 9.40-10.10

Piątek 9.40-10.10

1C

1C

78

Żelazo Anna

Czwartek 11.00-12.00

Pokój nauczycielski budynek A

 

Wykaz pierwszych wtorków miesiąca, w których odbywają się w godz. 17.00 – 18.00 zbiorowe konsultacje nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim:

- 5 grudnia 2023r.

- 2 stycznia 2024r

- 5 marca 2024r.

- 7 maja 2024r.